Radiátory Zehnder

Radiátory Zehnder pro koupelny, obytné prostory a veřejné objekty

Designové radiátory Zehnder pro koupelny
Koupelnové radiátory Zehnder zabezpečí pohodu a teplo v koupelně, jsou ideální pro sušení ručníků a navíc nabízí atraktivní vzhled, který se hodí do každé moderní koupelny. Katalog designových radiátoru je ke stažení zde, přehled barev radiátorů pak zde.

Bytové radiátory na míru se přizpůsobí každé prostorové situaci
Bytové radiátory Zehnder představují designová otopná tělesa pro individuální zařízení domu nebo bytu. Se širokým sortimentem barev, tvarů, rozměrů a funkcí jsou vhodné pro nejrůznější styly a možnosti zařízení bytu. Umožňují osobité uspořádání prostoru dle individuálních požadavků a přání.

Radiátory Zehnder pro rekonstrukce
Svěží vzhled a nový pocit domova díky variabilně využitelnému radiátoru Zehnder pro rekonstrukce: Ten, kdo přikládá význam sladěnému okolí, nesmí zapomenout ani na radiátor. Neboť zestárlý radiátor DIN může být starý nejen z hlediska prostoru, ale také z hlediska prostorového klima: S dlouhými dobami náběhu, nedostatečným tepelným výkonem, nebezpečím vzniku koroze a s vápenatými usazeninami. Přitom je to tak jednoduché: radiátory Zehnder pro rekonstrukce je možné přizpůsobit stávajícímu připojovacímu potrubí – zcela beze změny připojení, přestavby a znečištění. Přesně přizpůsobeným tepelným výkonem se provozní náklady udržují na nízké úrovni – čisté řešení a na dlouhou dobu. Společnost Zehnder nabízí nové radiátory beze změny připojení k modernizaci obytného prostoru a koupelny v mnohotvárnosti ploch, lesklé nebo matné.

Nízkoteplotní radiátory Zehnder pro kondenzační kotle a tepelná čerpadla
Zastaralá vytápěcí zařízení zatěžují nejen domácí pokladnu, ale také klima. Ke snížení spotřeby energie na topení by měla být vytápěcí zařízení také optimalizována. Nízkoteplotní radiátory Zehnder jsou dokonale přizpůsobeny modernizovanému vytápěcímu systému a zajišťují tak energetickou účinnost. Odpovídající opatření k modernizaci a přestavbě na energeticky úsporná řešení vytápění jsou vyžadována zákonodárci a podporována úvěrovým ústavem pro rekonstrukce. Společnost Zehnder s nízkoteplotními radiátory nabízí ekologické a účinné řešení k tomu, aby bylo možné rozumně nahradit zastaralé systémy a navíc ještě mít prospěch z moderních vytápěcích systémů.

Elektrické radiátory Zehnder
I když se na jaře a na podzim celý dům nevytápí, nelze se tepla vzdát např. v koupelně. S elektrickým radiátorem Zehnder, který lze provozovat jak na čistě elektrickou energii, tak i v kombinaci s ústředním vytápěním, máme v každé době vhodný systém topení. Téměř všechny koupelnové radiátory Zehnder existují v elektrickém provedení, dodatečně a bez problémů lze instalovat elektrickou topnou tyč také do radiátoru připojeného dosud pouze na teplovodní ústřední vytápění. Elektrické topné tyče od společnosti Zehnder existují v různých cenových a komfortních třídách. Více informací o nich naleznete v sekci pod názvem Další informace k elektrickým topným tyčím.

Tvary bez hranic – radiátory Zehnder pro každou prostorovou situaci
Vlastní domov se stává životním prostorem – individuálně vytvořeným pro osobní pohodu, únik z okolního života. Plánování vlastních čtyř stěn již dávno neprobíhá v mezích prosté geometrie. Sebevědomý uživatel domu si přeje rozmanité půdorysy s individuálními vnějšími a vnitřními tvary místností s rohy, výklenky, chodbami.

Napište nám