O nás

Zehnder – vše pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima

Jedině volbou kvalitních větracích jednotek a vysoce hygienických rozvodů vzduchu získáte ve svém rodinném domě nebo bytě to, co od systému větrání s rekuperací tepla očekáváte = stále čerstvý zdravý vzduch. Na rozdíl od větrací jednotky se rozvody vzduchu zabudovávají do stavby a po jejich instalaci již k nim není přístup nebo jen velmi omezený. Proto je nutné jim věnovat velkou pozornost!

Díky několika patentům jsou rozvody vzduchu od švýcarského koncernu Zehnder vysoce hygienické a snadno čistitelné, a bez nadsázky lze říci, že patří k tomu nejlepšímu na trhu.

Objednávat můžete zde: eshop.rekuperace-tepla-zehnder.cz

Rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch: vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima, naleznete u výrobků Zehnder. Ve svém širokém a přehledném výrobním programu nabízí firma Zehnder vhodné výrobky pro každý objekt, ať už v soukromé, veřejné nebo komerční oblasti, pro novostavbu nebo rekonstrukci. Rovněž v oblasti servisu je firma Zehnder přesně dle svého sloganu „always around you“, svým zákazníkům "vždy nablízku".

Větrací jednotka s rekuperací tepla, řízené větrání, rekuperace tepla nebo jen rekuperační jednotka - to vše jsou správná slova, pokud hledáte řešení pro zajištění trvalého a vyrovnaného přísunu čerstvého vzduchu se zpětným získáváním tepla a dalšími přínosy a možnostmi, které dokáží v širokém rozsahu vyhovět nejrůznějším požadavkům a nárokům.

Čerstvý vzduch ve vnitřních prostorech, v nichž strávíme více než 70 % času, je nezbytný pro naše zdraví. Komfortní větrací systémy Zehnder zajišťují rovnoměrnou výměnu znečištěného a vydýchaného vzduchu za čerstvý. Nejvyšší stupeň zařízení představuje kompaktní energetická centrála pro vytápění, chlazení, větrání a ohřev vody.

Výrobky a systémy Zehnder představují optimální řešení pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima.

Zehnder je největším evropským výrobcem větracích jednotek s rekuperací tepla pro rodinné a bytové domy s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Výroba větracích jednotek byla zahájena již v roce 1968. Zehnder zaujímá vedoucí postavení ve Švýcarsku, Holandsku, Belgii, Itálii a Rakousku, patří mezi přední 3 dodavatele v Německu, Anglii a Polsku.

Husky & Zehnder Akademie - školící a předváděcí centrum, Vídeňská 573, 252 42 Vestec u Prahy | Tel.:+420 261 221 528 | Po-Pá 9-12, 13-17h

Napište nám