centrální a průmyslové vysavače , rekuperace, shozy prádla

Kontakt

NEWAG BRNO spol. s r.o.
Hviezdoslavova 55a / 637 00 / Brno
IČ: 27404471
Tel./Fax: 548 210 954
Mobil: 777 092 777
E-mail: pavel.cisar@newag.cz

O nás

Vítejte na stránkách společnosti Newag Brno spol. s r.o.,

Společnost NEWAG Brno spol. s r.o. se zabývá dodávkami centrálních vysavačů značek Husky, Duovac, komerčních vysavačů Disan, Newag Industry a to jak dodávkami kompletních systémů na klíč, tak i prodejem jednotlivých komponentů, vysavačových agregátů, příslušenství a instalačního materiálu. Dodáváme centrální vysavače na klíč a servis pro Brno a Jihomoravský kraj. Centrální vysavače Husky - pobočka Brno.

Do roku 2006 fungovala společnost jako pobočka mateřské firmy NEWAG spol. s r.o. Tato společnost se postupně, přirozeným vývojem, stala společností čistě obchodní, která se v současné době věnuje pouze importu centrálních vysavačů Husky, Duovac a Disan. Centrální vysavače Husky a Duovac jsou vyráběné firmou NUERA Air v Kanadě. Komerční centrální vysavače Disan jsou vyráběné v Itálii a jsou osazeny třífázovými motory Siemens. Nově nabízíme i průmyslové vysavače vlastní výroby - jedná se o řadu Newag Industry.

Za mnoho let působení v Brně společnost NEWAG Brno spol. s r.o. (do roku 2006 jako společnost NEWAG spol. s r.o., pobočka Brno) zrealizovala již více jak 3.000 instalací kompletních vysávacích systémů. Na centrální vysavače Husky a Duovac je poskytována unikátní záruka 25 let, která je v tomto oboru zcela ojedinělá. Námi dodávané centrální vysavače umíme dovybavit chytrými doplňky, jakými jsou například hadice, které si vytáhnete přímo ze zásuvky ve zdi. Takové řešení opravdu usnadní manipulaci s vysavačem a zrychlí úklid.

Co nabízíme

Projektování centrálních vysavačů - každému zákazníkovi, který nám předá, nebo zašle stavební projekt, zpracujeme zdarma a velmi rychle návrh řešení centrálního vysavače s přihlédnutím k požadavkům zákazníka. Poradíme a doporučíme nejvhodnější rozmístění zásuvek a vymyslíme optimální trasy pro vedení potrubních rozvodů centrálního vysavače.

Cenová nabídka - zpracování cenové nabídky je následný krok. Máte z čeho vybírat. Centrální jednotky I. generace pouze pro suché sání, II. generace s možností vysávání i vody a III. i IV. generace se splachováním do kanalizace a nástřikem vody Aqua Pro.

Instalace - je jeden z mnoha dalších důvodů, proč bychom měli být pro vás, zákazníky tím správným dodavatelem. Instalační technici jsou našimi zaměstnanci většinou od roku 2001, s bohatými praktickými zkušenostmi. Jsme vyjímkou na trhu centrálních vysavačů. Můžeme ručit za vlastní práci a jsme pojištěni na odpovědnost za škody.

Servis - máme vlastní servisní středisko a provádíme odborný záruční i pozáruční servis v Praze a širokém okolí. Jsme schopni na objednávku zavézt originální spotřební materiál a příslušenství až do domu a v případě potřeby zapůjčit i náhradní vysavačovou jednotku v případě nutnosti opravy v servisním středisku.

Dalším úspěšně se rozvíjejícím sortimentem jsou shozy prádla Artox, které jsou dodávány v provedení z ušlechtilé nerezi v nejvyšší kvalitě. Je to jediný ucelený systém, vyráběný v Evropě, s důmyslným řešením teleskopického propojení jednotlivých dílů, bez nutnosti řezání na stavbě. Snadná a rychlá montáž pro každého!

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a věříme, že Vaši důvěru nezklameme, pokud se rozhodnete pro některý z námi nabízených produktů.

Hledáme nové partnery

Naše společnost Newag Brno spol. s r.o. stále vyhledává nové obchodní partnery na bázi dealerské spolupráce pro prodej a instalaci centrálních vysavačů HUSKY, DUOVAC a shozů prádla ARTOX. Nabízíme lokální zázemí, sklad montážních prvků centrálních vysavačů a náhradních dílů přímo ve Vašem regionu, odborné školení na montáž a projektování centrálních vysavačů a technickou podporu. Spolupráce je vhodná zejména pro stavební a instalatérské firmy, které by rády rozšířily své aktivity. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel.: 548 210 954, případně na pavel.cisar@newag.cz.

Náš tým

Obchodní oddělení
Pavel Císař (jednatel)
Telefon: +420 548 210 954
Mobil: +420 777 092 777
E-mail: pavel.cisar@newag.cz

Servisní oddělení
Radek Landsman
Telefon: +420 548 210 954
Mobil: +420 777 059 233
E-mail: brno@newag.cz

Montážní oddělení
Ladislav Richter
Telefon: +420 777 137 786
E-mail: brno@newag.cz

Napište nám