centrální a průmyslové vysavače , rekuperace, shozy prádla

Kontakt

NEWAG Hradec Králové spol. s r.o.
Ing. Tomáš Vojtěch - jednatel
Uhelná 1182/3a / 500 03 / Hradec Králové
IČ: 02201178

O nás

Vítejte na stránkách společnosti Newag Hradec Králové spol. s r.o.,

která byla založena v roce 2006 jako dodavatel centrálních vysavačů Husky a Duovac v regionu Královehradeckého a Pardubického kraje. Zabýváme se dodávkami kompletních systémů centrálních vysavačů, prodejem, instalací a servisem. Do roku 2013 fungovala společnost jako pobočka mateřské firmy NEWAG s.r.o. a od roku 2014 již jako Newag Hradec Králové spol. s r.o.. Centrální vysavače Husky - pobočka Hradec Králové.

Mezi naše hlavní aktivity patří projektování centrálních vysavačů. Na základě předaného stavebního projektu připravíme každému zákazníkovi zdarma a velmi rychle návrh řešení kompletního centrálního vysavače vzhledem k požadavkům zákazníka. Poradíme a doporučíme nejvhodnější rozmístění zásuvek a navrhneme optimální trasu pro vedení trubních rozvodů centrálního vysavače.

Zpracování cenové nabídky je další krok a samozřejmě je i přípava cenové nabídky zcela nezávazná a zdarma. Naši zákazníci mají z čeho vybírat. Centrální jednotky Husky a Duovac mají nadstandardní záruku 25 let na vybrané agregáty a navíc záruku 5 let na vysavačové sady zakoupené spolu s agregátem. Můžete si zvolit i agregáty Husky s možností vysávání i vody, nebo se splachováním do kanalizace a nástřikem vody Aqua Pro.

Jedním z mnoha dalších důvodů, proč se rozhodnout pro nás jsou naši vlastní instalační technici s bohatými praktickými zkušenostmi. Můžeme ručit za vlastní práci a jsme pojištěni na odpovědnost za škody. Máme také vlastní servisní středisko, kde provádíme odborný záruční i pozáruční servis v Hradci Králové a širokém okolí. Na objednávku jsme schopni zavézt originální spotřební materiál a příslušenství až do domu a v případě potřeby zapůjčit i náhradní vysavačovou jednotku v případě nutnosti opravy v servisním středisku. Jsme vyjímkou na trhu centrálních vysavačů.

Nově u nás nabízíme: Rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch: vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima, naleznete u výrobků Zehnder. Ve svém širokém a přehledném výrobním programu nabízí firma Zehnder vhodné výrobky pro každý objekt, ať už v soukromé, veřejné nebo komerční oblasti, pro novostavbu nebo rekonstrukci. Rovněž v oblasti servisu je firma Zehnder přesně dle svého sloganu „always around you“, svým zákazníkům "vždy nablízku". Více na webu rekuperace-tepla-zehnder.cz

Naše společnost stále vyhledává nové obchodní partnery na bázi dealerské spolupráce pro prodej a instalaci centrálních vysavačů HUSKY, DUOVAC, DISAN a shozů prádla ARTOX. Ideální profil partnera - stavební, instalatérská či podobná firma, která by ráda rozšířila své aktivity. Oblast Královehradeckého a Pardubického kraje. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 495 521 522, případně na tomas.vojtech@newag.cz. Poskytneme Vám potřebná školení a veškerou podporu.

Náš tým

Jednatel společnosti
Tomáš Vojtěch
Telefon: +420 495 521 522
Mobil: +420 777 059 277
E-mail: tomas.vojtech@newag.cz

Asistentka jednatele
Kateřina Bydžovská
Telefon ústředna: +420 495 521 522
Mobil: +420 777 137 784
E-mail: katerina.bydzovska@newag.cz

Regionální manažer
Tomáš Kučera
Mobil: +420 602 482 205
E-mail: tomas.kucera@newag.cz

Servisní technik
Radek Vorel
Mobil: +420 777 137 784
E-mail: radek.vorel@newag.cz

Napište nám