Školící centrum

Husky & Zehnder Akademie - školící a předváděcí centrum

Nově otevřené školící a předváděcí centrum pro projektanty, architekty, montážní firmy a zákazníky – uživatele systému komfortního větrání a centrálních vysavačů.

V předváděcí místnosti jsou k vidění všechny centrální i decentrální jednotky, některé zapojené do funkčního systému i s rozvody. Zde si každý může vyzkoušet obsluhu, prohlédnout kvalitu zpracování jednotlivých částí a na vlastní uši se přesvědčit o nízké hlučnosti jednotek.

Jsou zde k vidění odkryté trubní patentované rozvody Clinside pro instalace Onfloor a Infloor, garantující hygiečnost uvnitř potrubí s možností čištění.

Pro zajištění čistého domova jsou nezbytné i centrální vysavače, které jdou s komfortním větráním ruku v ruce. Tradiční a kvalitní centrální vysavače Husky se zárukou 25let si také můžete prohlédnout v naší akademii, kde jsme schopni vám zpracovat návrh optimálního řešení včetně cenové nabídky nejen do rodinných domů, ale i do bytů, pensionů a výrobních provozů.

V případě zájmu o školení, nebo předvedení systému komfortního větrání Zehnder a centrálních vysavačů Husky nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 261 221 528 nebo emailové adrese: info@newag.cz.Napište nám